Preskočiť na obsah
Dobrý kraj

Ostatné služby

Dobrý kraj

Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Sídlo
Košice - Sídlisko KVP
Od roku
2020
IČO
53 517 610

Dobrý kraj

Občianske združenie

Aktívna
Sídlo
Bauerova 7, 040 23 Košice - Sídlisko KVP
Na trhu od
28. decembra 2020
IČO
53 517 610
Právna forma
Občianske združenie
Odbor (SK NACE 94.99)
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Organizácia v číslach

5
rokov na trhu
2020
rok vzniku

O organizácii

Spoznajte Dobrý kraj

Dobrý kraj sídli na adrese Bauerova 7, 040 23 Košice - Sídlisko KVP. Zapísaná je od 28. decembra 2020 (Register občianskych združení).

Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99).

Základné údaje

Obchodné meno
Dobrý kraj
Právna forma
Združenie (zväz, spolok, spoločnosť, klub ai.)
IČO
53 517 610
Dátum vzniku
28. decembra 2020
Sídlo
Bauerova 7, 040 23 Košice - Sídlisko KVP
Register občianskych združení
MV SR, oddiel VVS, vložka č. 1-900/90-60810
Sektor (ESA 2010)
Neziskové inštitúcie slúžiace domácnostiam
Odbor (SK NACE 94.99)
Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.

Predmet činnosti

Čím sa Dobrý kraj zaoberá

SK NACE 94.99

Činnosti ostatných členských organizácií i. n.

Časté otázky

Základné informácie o organizácii

Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.

Kde sídli Dobrý kraj?

Sídlo je na adrese Bauerova 7, 040 23 Košice - Sídlisko KVP.

Čím sa Dobrý kraj zaoberá?

Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Činnosti ostatných členských organizácií i. n.“ (94.99).

Aké je IČO – Dobrý kraj?

IČO je 53 517 610.

Kedy vznikla Dobrý kraj?

Vznik: 28. decembra 2020. Na trhu pôsobí 5 rokov.

Sídlo

Kde organizáciu nájdete

Bauerova 7 040 23 Košice - Sídlisko KVP

Registrový súd: MV SR

Spravujete túto organizáciu?

Získajte túto stránku pre seba

Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.

Získať vlastnú stránku

Vlastná stránka

Stránka pre Dobrý kraj podľa vašich predstáv

Ste majiteľ, konateľ alebo podnikateľ? Nechajte nám e-mail – ozveme sa vám, preberieme, čo má stránka obsahovať, a pripravíme ju na adrese dobry-kraj.sko.sk alebo na vašej vlastnej doméne.

  • Návrh na mieru podľa vašich požiadaviek
  • Vaše texty, fotografie, logo, služby a kontakty
  • Úpravy, kým nebudete so stránkou spokojní

E-mail použijeme iba na odpoveď na váš dopyt, nič vám neposielame automaticky. Viac v ochrane osobných údajov.

Požiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?

Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.

Pošleme naň odkaz na potvrdenie. Profil skryjeme až po potvrdení.